IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi 09-10 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul'da Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleştirilmiştir. IFINTEC bankacılık çözümleri ve finans teknolojileri alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir. IFINTEC Konferansı,bankalar ve finans kurumları için geliştirilmiş olan sistem, donanım, yazılım, danışmanlık, eğitim ve hizmet içeren finans teknoloji çözümlerinin tanıtılması için çok uygun bir platform oluşturmaktadır.

 

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların geçmiş tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilmektedir.

Kod-A Bilişim'in, Türkiye Tek Teknoloji Distribütörü olduğu ABBYY ile birlikte sponsorları arasında yer aldığı konferansta Kod-A İcra Kurulu Başkanı Ersin Taşkın, finans sektöründe ABBYY teknolojilerinin kullanımıyla ilgili bir sunum gerçekleştirmiştir.

 IFINTEC_1