Kod-A, Türkiye'de yine en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri oldu.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nın 2016 yılı sonuçları 02.11.2016 tarihinde Deloitte Values House’da düzenlenen törenle açıklandı ve Kod-A, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye'de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak ödüle layık görüldü.

Deloitte Türkiye Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Endüstrisi Lideri Tolga Yaveroğlu’nun Koda Bilişim adına yapmış olduğu açıklama aşağıda yer almaktadır.

“Dört yıl boyunca cirosunda yüksek büyümeyi sağlamak bir şirket için istisnai bir başarıdır. Koda Bilişim’i teknolojiye verdiği önem ve pazarda uzun ömürlü olma vaadini yerine getirdiği için tebrik ediyoruz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2016 Programı’na giren kuruluşlar arasında Koda Bilişim’in ismini görmekten mutluluk duyuyoruz.”

Deloitte Teknoloji Fast 50 Nedir?

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı 1995 yılında ilk olarak San Jose'de uygulandı. Son 4 yılda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen bu program şu anda Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa'da uygulanmaktadır.

Dünyanın 37 ayrı bölgesinde 3 ayrı program halinde oluşturulan Teknoloji Fast50 Programı teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin son 5 yıldaki net satışlarındaki büyüme oranlarına göre belirleniyor. Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda yer alan şirketler, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast500 Programı’na da aday olmaya hak kazanıyorlar.

Teknoloji Fast 50 Türkiye Programının tanıtım videosu için tıklayınız.