Kod-A , ANKARA’DA DÜZENLENEN SEMİNER’DE BENZERSİZ YAZILIMLARI VE ÜRÜNLERİ İLE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

17 Aralık 2008 tarihinde Ankara Sheraton Otel’de BT Vizyon, Bilgi teknolojilerine ilişkin yeniliklerin, deneyimlerin ve bilgilerin paylaşıldığı bir etkinlik düzenlendi. BT Vizyon’un düzenlemiş olduğu bu etkinlikte standı ve sunumu ile güçlü bir çözüm firması olmanın gereği olarak geniş bir ürün yelpazesinde birikim ve deneyim sahibi olan Kod-A firması da yer aldı. Çok sayıda tanıtım yapacak olan firmalar arasında , Doküman Tabanlı Sistemler konusunda ülkemizde açık ara sektör lideri olan Kod-A, Servis Büro Hizmetleri ve uzman olduğu Doküman Yönetim Sistemi konusunda sunum yapan ve konusuyla stand da yerini alan TEK firma oldu.

 

 

 

 İmza attığı başarılı işlerle de yurtdışından ödüller alan Kod-A Yazılım Genel Müdürü Ersin TAŞKIN’ın yapmış olduğu sunuma katılım ve ilgi çok büyüktü. Ersin TAŞKIN sunumunda, günümüz teknolojisinde tüm kurum ve kuruluşların olmazsa olmazları arasında yer alan Doküman Yönetim Sistemi’nin önemini belirtti. 

 

 

BTvizyon1p

 

Kod-A yapmış olduğu başarılı işlerle, farklı teknolojileri, ortaya çıkarttığı farklılıklar ve benzersiz ürünleriyle adından başarılarıyla söz ettirmeye devam ediyor.