EMEATechFast500_2011Winner_Web

Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2011 sonuçları açıklandı:

Kod-A, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen sekseninci teknoloji firması oldu.

 

 

Firmaların son beş yıl içerisindeki gelirlerine göre belirlenen Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’nın 2011 yılı sonuçları 24 Kasım 2011 Perşembe günü Londra Kulesi'nde düzenlenen törenle açıklandı. Kod-A, EMEA bölgesinde en hızlı büyüyen sekseninci teknoloji firması olarak ödülünü aldı.

 

Deloitte Teknoloji Fast50, 1995 yılında San Jose, Kaliforniya'da kuruldu. Coğrafi bölgelere göre en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketini belirlemektedir. Gittikçe gelişen program, Amerika Birleşik Devletleri dışında 18 ülkede ve 1 bölgede, Merkez Avrupa, bağımsız olarak işlemektedir. Fast50 programlarında yerel olarak ödül kazanan firmalar, Fast500 programına otomatik olarak girmektedir. Kod-A, EMEA bölgesinde en hızlı büyüyen sekseninci teknoloji firması olarak ödülünü aldı.

 

Deloitte%20Teknoloji%20Fast50%20Turkiye%202011%20Toplu%20Resim%20Web

 

 

 

Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA, teknoloji alanına odaklanan ve son beş yıl içerisinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı gelir artışı oranına ulaşmış teknoloji firmalarını belirleyen, bölgenin en tarafsız sıralama standartı ve programıdır. Teknolojik yeniliği, girişimciliği ve hızlı bir büyümeyi birleştiren Fast500 şirketleri -büyük, küçük, kamu ve özel- farklı sanayi sektörlerini kapsamaktadır. Bu şirketler, donanım, yazılım, telekom, yarıiletkenler, internet, medya, yaşam bilimleri ve temiz teknoloji gibi yeni gelişmekte olan alanlarda lider durumdadır.

Program, Deloitte Teknoloji Fast 50 girişimcileri tarafından desteklenmektedir. Bu girişimciler, konuma veya özellikle tariflenmiş coğrafi bölgeye bağlı olarak hızlı büyüyen teknoloji firmalarını sıralamakta ve Deloitte Touche Tohmatsu Limited’in Teknoloji, Medya & Telekomünikasyon (TMT) global sanayi grubu tarafından işletilmektedir. Taylor Wessing gibi yarının sanayilerine odaklanmış önde gelen uluslararası bir hukuk firması, ve Fidelity Growth Partners Europe gibi Avrupa'da IT ve temiz teknoloji sektörlerindeki büyüme arzusuyla girişimciyi destekleyen bir girişim ve büyüme sermayesi yatırımcısı da yardımcı sponsorlar arasındadır.