ABBYY FineReader® SDK

ABBYY FineReader® SDK

ABBYY FineReader® Uygulama Geliştirme Araçları ile ABBYY'nin doküman tanıma/dönüştürme, otomatik doküman işleme, veri okuma/form işleme (OCR, ICR, OMR, Barkod) teknolojilerini kullanarak yazılım çözümleri ve ürünleri geliştirmek mümkündür. 
Bu alanda Türkçe desteği en güçlü ürün olan ABBYY FineReader® Türkiye'de açık arayla en yaygın tercih konumundadır. 

Ürünü İncele


ABBYY FlexiCapture®

ABBYY FlexiCapture®

ABBYY FlexiCapture® Güçlü bir Form İşleme (OCR, ICR, OMR, Barkod) yazılımıdır. 
FlexiCapture® ile kağıt formlara elle girilmiş olan verileri, makine yazılarını, işaretleri, barkodları otomatik olarak okutabilirsiniz. Bu sayede kağıt formlardan veri girişinin maliyetlerini azaltmış ve kalitesini arttırmış olursunuz. 
Ayrıca güçlü API sayesinde kendi form işleme yazılımlarınızı geliştirebilirsiniz. ABBYY FlexiCapture® sayesinde fatura, kartvizit gibi sabit olmayan formlardan da akıllı veri girişi sağlayabilirsiniz. 

Ürünü İncele


ABBYY FineReader®

ABBYY FineReader®

OCR işlemi ile taranan imajlardaki yazılar otomatik okunarak bilgisayar ortamında metinlere dönüştürülür. Bu sayede taranmış bir sayfa bilgisayarda basit bir görüntü olmaktan çıkar ve içeriğindeki yazılar değiştirilebilir/düzenlenebilir olur. FineReader® Türkçe OCR alanında dünyanın en gelişmiş ürünü olup Türkiye'de bu alandaki ilk tercihtir. 

Ürünü İncele


ABBYY FlexiCapture Engine SDK

ABBYY FlexiCapture Engine SDK

ABBYY’nin SDK Veri Yakalama teknolojisinin yeni neslini temsil eder. Geliştiricilerin hemen her tür karmaşık form ve belgelerdeki verileri hızlıca ve düşük maliyetle alabilmesini sağlayan FlexiCapture Engine, entegre veri yakalama çözümleri geliştiren ISV'ler, Sistem Entegratörleri ve Servis Sağlayıcılar için idealdir.

Ürünü İncele


ABBYY Mobile OCR Engine SDK

ABBYY Mobile OCR Engine SDK

Mobil ve küçük ayak izli uygulama geliştiricilerinin, görüntüleri ve fotoğrafları yönetilebilir ve aranabilir metinlere dönüştüren yüksek doğrulukta optik karakter tanıma (OCR) teknolojilerini entegre edebilmelerine imkân tanıyan güçlü bir yazılım geliştirme kitidir. Bu kit, en yaygın mobil platformları ve aygıtları olan iOS (iPhone) ve Android, Mac OS ve Windows’u destekler.

Ürünü İncele


ABBYY Mobile Imaging SDK

ABBYY Mobile Imaging SDK

Geliştiriciler için, mobil aygıtlarla yakalanan belgelerdeki fotoğrafların optik karakter tanımaya (OCR) uygun olup olmadıkları veya yeniden çekilmeleri gerekip gerekmediğini analiz edebilen akıllı araçlar sağlar. Ayrıca, daha iyi görüntüleme ve okuma için fotoğraflanmış belgelerin görsel kalitesini artıran güçlü görüntü işleme fonksiyonları da sunar.

ABBYY’nin görüntü işleme araçları en yaygın iki mobil platformu destekler:  Apple iOS ve Android. 

Ürünü İncele